Spotkaj w Warszawie obiecujące międzynarodowe startupy, firmy technologiczne, inwestorów i korporacje

Warszawa będzie wkrótce gospodarzem kolejnej edycji, dużej konferencji start-up pod szyldem „Wolves Summit”. Jej najbliższa, V edycja odbędzie się w dniach 28-29 marca br. w Pałacu Kultury i Nauki w warszawie. Zasadniczym celem konferencji „Wolves Summit” jest łączenie, kojarzenie młodych firm technologicznych z inwestorami i przedstawicielami korporacji. To także dobra okazja do nowych interakcji, wymiany doświadczeń i dobrych praktyk.
 

Poprzednie cztery edycje zgromadziły w sumie 6924 uczestników z 61 państw, w tym 671 inwestorów, 914 start-upów, 1138 przedstawicieli świata korporacyjnego, którzy odbyli 8414 spotkań w formule 1:1. Start-upy biorące udział w konferencjach reprezentowały ponad 40 różnych branż.

 

W bieżącym roku organizatorzy zmienili formułę udziału start-upów w konferencji. Spośród młodych firm, które pozyskały finansowanie niższe niż 1,5 mln euro, do udziału w konferencji zostanie zakwalifikowanych na podstawie oceny aplikacji 350 firm i będą one mogły w niej uczestniczyć za darmo. Wedle organizatorów marcowa edycja konferencji zgromadzi ponad 2000 uczestników, w tym 350 start-upów, 50 scale-upów, 250 inwestorów, 350 przedstawicieli korporacji.

 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej wydarzenia: www.wolvessummit.com/en. Zainteresowani udziałem proszeni są o kontakt z Panem Piotrem Piasek, p.piasek@wolvessummit.com.

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia Warszawy i uczestnictwa w „Wolves Summit”.

Więcej o "Wolves Summit"

 

 

źródło