Znajdujesz się na: » Turystyka » Wydarzenia » NA FERIE Z PKL!

NA FERIE Z PKL!

Zaplanujcie pobyt zimowy w polskich górach i skorzystajcie z bogatej oferty na ferie, jaką proponują Polskie Koleje Linowe. Znakomicie przygotowane trasy, szkoły narciarskie, nowo otwarte wypożyczalnie sprzętu i restauracje w otoczeniu malowniczych górskich krajobrazów zachęcają do przyjemnego wypoczynku aktywnego i relaksacyjnego. Ośrodki PKL zapewniają rozrywkę dla całych rodzin, od jazdy na nartach, przez możliwość zakupu oryginalnych pamiątek, po ofertę noclegową i gastronomiczną.

A w tym sezonie śniegu jest pod dostatkiem. Na Kasprowym Wierchu, na który można dostać się wysokogórską koleją linową, leżą grubo ponad dwa metry naturalnego, białego puchu. Na narciarzy czekają trasy w Dolinie Gąsienicowej (1400 m długości i 400 m różnicy wzniesień), w Kotle Goryczkowym (1770 m długości i 602 m różnicy wzniesień) oraz nartostrada do Kuźnic

Na Jaworzynie Krynickiej działa aż siedem tras o różnym stopniu trudności – od wyciągów szkoleniowych po trasy dla zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów. 

Amatorzy białego szaleństwa w każdym wieku i o różnych umiejętnościach narciarskich znajdą bogatą ofertę zimową także w pozostałych ośrodkach Polskich Kolei Linowych. Stoki narciarskie o zróżnicowanym stopniu trudności oferuje między innymi ośrodek PKL Palenica w Szczawnicy.  Należy on wraz z ośrodkiem PKL na Mosornym Groniu w Zawoi do projektu Tatry Super Ski, dzięki czemu na jednym skipassie można szusować aż na 78 trasach w 14 stacjach narciarskich na Podhalu i w Beskidach!

Z kolei dzięki karcie PKLpass, która umożliwia zakup przejazdów na 6 kolei w ośrodkach PKL, narciarze i turyści mają łatwy dostęp do kolei bez konieczności stania w kolejkach do kas. A więc do kolejki bez kolejki!

Zatem wspaniała, sprzyjająca miłośnikom białego szaleństwa zimowa aura, bajkowe górskie pejzaże oraz bogata i różnorodna oferta Polskich Kolei Linowych stanowią wystarczającą motywację do spędzenia ferii w polskich górach.

 

Pełną ofertę PKL oraz więcej informacji znajdziesz na stronie www.pkl.pl 

 

Sprawdź także nasze inne propozycje: "Ferie zimowe najlepiej w Polsce!"


Źródło